III Otwarty Turniej Gomoku, Renju i Pente - Kraków 11-12 grudnia 2004

 

Krakowski Klub Gomoku, Renju i Pente ma przyjemność ogłosić, że 11 i 12 grudnia 2004 odbędzie się pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia GRP trzeci już, a pierwszy w naszym mieście Otwarty Turniej Gomoku, Renju i Pente. Turniej odbędzie się w klimatycznej piwniczce na ul. Józefa na pięknym, starym Kazimierzu (aparaty brać bezwzględnie! ).

 

Planowany przebieg turnieju:

 

11 grudnia

Od 9:00 - zapisy

10:00 - początek turnieju gomoku (10 rund, 15 minut na gracza),

17:30 - początek turnieju pente (7 rund, 10 minut na gracza),

 

12 grudnia

10:00 - początek turnieju renju (9 rund, 20 minut na gracza)

 

W zależności od liczby chętnych proponowane liczby rund mogą ulec zmianie.

 

Wpisowe za każdą grę wynosi: - dla członków Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente - 7zł, - dla pozostałych graczy - 10zł.

Wniesienie wpisowego, wiąże się z otrzymaniem bonu na 7zł (za każdą grę) do knajpki znajdującej się powyżej sali do gry (ceny są przystępne, np. porcja naleśników kosztuje 5zł)! Innymi słowy za wpisowe gracie, jecie i pijecie! Przed turniejem będą przyjmowane również zapisy do Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente.

 

Planowana pula nagród - 1000 zł!!!

 

W każdej z gier nagrody są takie same i otrzymają je zdobywcy pierwszych pięciu miejsc:

I miejsce: 120zł,

II miejsce: 80zł,

III miejsce: 60zł,

IV miejsce: 40zł,

V miejsce: 30zł.

 

Noclegi planowane są w akademiku na ul. Bydgoskiej - ok. 45 min. na nogach (w Krakowie tak się mówi ) od sali gry, bardzo przyjemna przechadzka w poprzek całego Starego Miasta. Jeśli ktoś nie lubi - dojazd tramwajem trwa ok. 15-20 minut. Nocleg w pokoju 7-osobowym kosztuje 22zł od osoby. Są to najtańsze noclegi dostępne w tej części Krakowa. Gdyby ktoś sobie życzył pokój np. 2-osobowy, to prosimy o wyraźne zaznaczenie takiego życzenia w zgłoszeniu. Istnieje też możliwość zamówienia takiego pokoju, ale jest on odpowiednio droższy (ok. 35zł od osoby). W razie dużej liczby zgłoszonych uczestników jest jeszcze możliwość negocjowania cen.

 

W sobotę po turnieju dla zainteresowanych i zmęczonych grą osób planowane jest "uruchomienie" beczki piwa. Czas dojścia od sali gry do beczki piwa - ok. 10 sekund.

 

Bardzo prosimy o szybkie zgłoszenia, gdyż pozwoli nam to oszacować liczbę uczestników i pomoże w rezerwacji noclegów, przygotowaniu sali gry i wielu innych sprawach organizacyjnych.

 

Sala gry znajduje się ok. 7 minut jazdy tramwajem z Dworca Głównego lub ok. 20 minut na nogach. Szczegółowe mapki pojawią się wkrótce.

 

Bardzo gorąco i serdecznie wszystkich zapraszamy! Każdy jest mile widziany w magicznym Krakowie.

 

Zgłoszenie do turnieju powinno zawierać:

1. imię

2. nazwisko

3. nick

4. informację skąd dana osoba będzie jechać

5. czy ma transport (tak/nie), czy może kogoś zabrać po drodze (tak (ile osób)/ nie)

6. w których turniejach wystartuje

7. noclegi (1 czy 2 noce)

8. e-mail

 

Zgłoszenia prosimy wysyłać pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


Zgłoszenie oznacza zgodę na przetwarzanie przez organizatorów danych osobowych (m.in. przetwarzanie dla celów administracyjnych, publikacja wyników). Udział w imprezie równoznaczny jest z wyrażeniem zgody na nieodpłatne wykorzystanie przez organizatorów wizerunku (m.in. zdjęcia, filmy).


Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w planie turnieju.

Real time web analytics, Heat map tracking